Empire Education Group – міжнародна  освітня компанія, що спеціалізується на вищій освіті за кордоном, зарубіжних мовних таборах для дітей, а також проводить уроки англійської мови на базі Empire English School в Києві. Ми об’єднали в своїй команді кращих спеціалістів у сфері міжнародної освіти та налагодили зв’язок з кращими світовими навчальними закладами, що дозволило нам стати провідним освітнім агентством в Україні.

Чому варто звернутися в Empire Education Group?

  • Головний напрямок нашої діяльності – вища освіта у провідних університетах світу.  Ми регулярно зараховуємо абітурієнтів в учбові заклади по всьому світу і володіємо найбільш актуальною інформацією про всі тонкощі вступу.
  • Ви звертаєтесь до професіоналів: В свою команду ми зібрали кращих спеціалістів у сфері міжнародної освіти.
  • Високі шанси на зарахування: При подачі заявок у топові університети за кордоном Ви змагаєтеся з самими сильними студентами з різних країн і тільки Ваш аплікаційний пакет презентує Вас приймальній комісії і, отже, повинен бути оформлений ідеально. Ми знаємо, як виглядає успішний пакет документів і з нами Ваші шанси на вступ в університет багатократно зростають.
  • Ми економимо ваші гроші: Ми запропонуємо найбільш якісну освіту  навіть при обмеженому бюджеті. Ми розробимо стратегію вступу та навчання, що дозволяє заощадити на загальній вартості одержуваної освіти. Звернувшись до нас, у Вас будуть максимальні шанси на залучення додаткових джерел фінансування.
  • Ми заощаджуємо Ваш час, який Ви можете з користю витратити, наприклад, на вдосконалення іноземної мови або підготовку до екзаменів. Будучи офіційним представником багатьох учбових закладів за кордоном, а також користуючись напрацьованими технологіями пошуку академічних програм та успішними стратегіями вступу, ми допоможемо Вам уникнути безкінечного пошуку інформації та здійснення помилкових зайвих кроків.
  • Наша основна задача – це Ваш успіх у вступі. Ми допоможемо втілити Вашу мрію та досягти поставленої мети.

Історія Empire Education Group
Колись ми самі вивчали тонни інформації в надії вступити в топовий закордонний університет та отримати 100% фінансування. Пройшовши цей важкий шлях самостійно і знаючи, наскільки це важко, ми вирішили зібрати всю необхідну інформацію в одному місці. Також ми хотіли поділитися усім своїм досвідом та забезпечити підтримку людям, які планують пройти цей нелегкий шлях. Зараз Empire – це центр міжнародної освіти, працюючий з учбовими закладами по всьому світу, що надає широкий спектр послуг, включаючи допомогу у виборі навчального закладу та академічних програм, а також повного курирування всього процесу вступу. Ми зробимо все можливе, щоб Ваші шанси на вступ були максимальними, тому що ми працюємо з тією ж пристрастю і старанністю,з якими оформляли свої документи, а також з набутим за роки роботи досвідом та професіоналізмом. Ми віримо, що освіта повинна бути доступна абсолютно всім. Якщо и зацікавились нашими послугами, пропонуємо Вам заповнити форму на сайті або задать цікавлячі Вас запитання.