Summer camp in Great Britain

Далеко не всі батьки мають можливість проводити час зі своїми дітьми на канікулах. Але абсолютно всім хочеться, щоб їхні діти провели ці канікули з користю! Тому найвідповідальніші мами і тати вибирають для своїх чад канікулярні програми за кордоном з компанією Empire Education Group.

Звичайно ж, їхати на канікули за кордон можна просто для того, щоб подивитися визначні пам’ятки і познайомитися з культурою і традиціями іншої країни. Але набагато краще, якщо це знайомство буде поєднане з вивченням іноземної мови. Саме такі програми дозволяють дітям подолати мовний бар’єр і отримати безцінний досвід спілкування з іноземними однолітками.

Абсолютно всі канікулярні програми Empire Education Group відносяться до такого типу програм, – мають освітній компонент і включають мінімум 20 уроків іноземної мови в тиждень. Після прибуття в резиденцію табору діти обов’язково проходять тест для визначення рівня знань мови. Після тесту їх розподіляють на групи з однаковим рівнем. В кінці кожного тижня учасники знову проходять тестування, а після закінчення всієї програми отримують мовний сертифікат.

Що ж стосується таких важливих для батьків питань, як умови проживання та харчування, то вони вирішуються виключно на користь дитини. Діти проживають в одномісних або двомісних номерах зі зручностями і отримують різноманітне здорове харчування. Такий тип розміщення дозволяє уникнути особистісних конфліктів, які неминуче виникають в дитячому середовищі, і зробити перебування в таборі або мовній школі максимально комфортним.