Benenden (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (08.07 – 21.07.2020)

Вік – від 9 років

Бененден – це невелике селище в графстві Кент. Незважаючи на скромні розміри, нечисленне населення і відсутність великих промислових підприємств, Бененден знаменитий своєю приватною школою, навчання в якій вважається досить престижним. Саме на базі цієї школи проходить річна мовна програма. Віртуальний тур по школах можна подивитися на відео нижче.

 

 

⇓  Завантажити інформацію про програму 


Egham (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (01.07 – 14.07.2020)

Вік – від 10 до 17 років

Картинки по запросу ROYAL HOLLOWAY UNIVERSITY

Егхем маленьке містечко на південному сході Англії в графстві Сюррей (передмістя Лондона). Є дослідницьким центром багатьох великих компаній. Учні проживають на території кампуса одного з кращих університетів Лондона – Royal Holloway. У Егхема є безліч інших визначних пам’яток: музей Егхем, монумент Magna Carta, меморіал Джону Кеннеді.

 

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму


Cirencester (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (01.07 – 14.07.2020)

Вік – від 10 до 17 років

Похожее изображение

 

Сайренсестер – це маленьке містечко на південному заході Англії, який славиться своїми тихими вулицями і яскравою архітектурою. У місті бере початок річка Темза. Проживаючи на території старовинного Королівського Університету, учні школи зможуть відчути себе справжніми студентами. У Сайренсестер є безліч пам’яток, включаючи середньовічну церкву Св. Іоанна Хрестителя, побудовану 1515 р.

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму


Winchester (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (01.07 – 14.07.2020)

Вік – від 8 до 17 років

 

Картинки по запросу SPARSHOLT COLLEGE

 

 

Вінчестер – велике місто графства Гемпшир і місце скупчення десятків пам’яток середньовіччя. Коледж Sparsholt існує вже понад 100 років і є одним з найкращих навчальних закладів в Англії. Проживання учнів на території коледжу дозволить ближче познайомитися зі студентським життям і культурою Великобританії, а виїзні екскурсії принесуть масу нових емоцій.

 

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму


Eastbourne (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (01.07 – 14.07.2020)

Вік – від 8 до 17 років

Картинки по запросу UNIVERSITY OF BRIGHTON

 

 

 

Істборн – місто на півдні Англії, один з найулюбленіших і популярних морських курортів британців з вікторіанських часів і до наших днів. Він розташований між Брайтоном і Гастінгс – не менш популярними місцями для відпочинку. У місті щорічно проводиться авіашоу «Airbourne», яке збирає гостей з усього світу. Ідеальне місце для вивчення мови в групах.

 

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму


Reading (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (02.07 – 15.07.2020)

Вік – від 9 до 17 років

Картинки по запросу BRADFIELD COLLEGE

Ридинг – велике і сучасне селище, який знаходиться на півдні Англії в історичному і церемоніальному графстві Беркшир у долині річки Темзи. Програма проходить на базі Коледжу Бредфілд. Дана школа має дуже хорошу репутацію серед всіх освітніх установ Англії за чудову якість навчання і високі академічні результати випускників. На території школи знаходиться сучасний критий 25-метровий плавальний басейн, тенісні корти (хард і грунт) і грецький амфітеатр. Місткість центру до 400 осіб в одну зміну.

 

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму


London (Великобританія), мовна школа Oxford International

Дати програми (01.07 – 14.07.2020)

Вік – від 12 до 17 років

Картинки по запросу GOLDSMITHS UNIVERSITY

Лондон –  столиця Англії та Сполученого Королівства. У самому центрі Лондона знаходиться будівля парламенту – Вестмінстерський палац, а також знаменита годинникова башта Біг-Бен і Вестмінстерське абатство. Ця церква є місцем коронації британських монархів. На протилежному березі Темзи розташовано колесо огляду “Лондонське око”, з якого відкривається панорамний вигляд не тільки на південний берег, а й на все місто.

 

 

 

 

⇓ Завантажити інформацію про програму