Курси англійської мови з носіями в Києві

Величезна частина успіху при вивченні іноземної мови залежить від викладача: його вміння грамотно подати матеріал та запропонувати програму, яка буде освоєна з максимальною результативністю. Він же підбирає вправи, необхідні для закріплення матеріалу і несе відповідальність за результат. З цієї причини варто уважно поставитися до пошуку викладача з чим вам з радістю допоможе команда Empire Education Group.

Курси англійської мови з носієм в Києві – заняття для постановки правильної вимови, розвитку навику сприйняття швидкої розмовної мови. Викладач повністю занурює в культуру англомовних країн, створює умови для постійного спілкування. Велика кількість розмовної практики допомагає познайомиться з новою лексикою, перевести словниковий запас з пасивного в активний. Індивідуальні заняття англійською мовою з носієм допомагають почати говорити іноземною інтуїтивно і природно, відмовитися від переведення пропозицій на російську.

Чому вчити мову з носієм ефективно

  • Жива мова – сленг, ідіоми, вирази, які використовують жителі англомовних країн.
  • Подолання мовного бар’єру – протягом всього уроку студент говорить тільки англійською.
  • Повне занурення в мовне середовище – забезпечує максимальний ефект від занять.
  • Можливість виробити правильну вимову, чути і розуміти мову носія з перших занять.

Як проходять заняття

Викладачі використовують ефективну комунікативну методику. На уроці багато уваги приділяється розвитку розмовних навичок. Студенти вчаться «думати англійською» – не намагаються будувати фрази спочатку українською, а потім переводити їх на іноземну.

Індивідуальні заняття англійською мовою з носієм мови в Києві забезпечують занурення в середовище мови, допомагають подолати бар’єр в спілкуванні. Уроки комплексно розвивають всі мовні навички – розмовну мову, сприйняття на слух, читання, граматику, лексику.

Курси англійської мови з носієм – можливість познайомитися не тільки з нормативним вимовою, але і з акцентом, діалектом країни, де студент буде використовувати мову.

Переваги Empire Education Group

  • Індивідуальна програма – викладач розробляє план навчання для кожного учня з урахуванням його індивідуальних особливостей.
  • Гарантія результату – сертифікат встановленого зразка після завершення курсів.
  • Носії з вищою педагогічною освітою, міжнародними сертифікатами і досвідом викладанням мови як іноземної.
  • Запишіться на перший безкоштовний урок, щоб швидко підвищити рівень володіння англійською мовою!

    Декілька слів від директора по навчанню Empire Education стосовно наших методик  і підходів у викладанні